Wzór listu motywacyjnego fryzjer

Ocena: /10

Liczba ocen:

Oceń ten artykuł:

Anna Nowak

Ul. 

Warszawa

Tel. 

email

Sz. P. Adam Kowalski

Salon XYZ

Ul. 

Warszawa

Szanowni Państwo,

Z racji opublikowania przez Państwo ogłoszenia o pracę w Tygodniku XYZ w dniu 01.08.2014, zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko fryzjera, które jest zgodne z moim wykształceniem oraz doświadczeniem, jakie posiadam. Poniżej pragnę przekonać Państwa, z jakich powodów wybór mojej osoby byłby odpowiedni.

Dyplom technika fryzjerstwa otrzymałem kilka lat temu. Egzamin czeladniczy zdałem z bardzo dobrym wynikiem. Od tego czasu systematycznie realizuję się w wypracowanym zawodzie. W trakcie nauki na szczeblu policealnym, udało mi się podjąć praktyki zawodowe w warszawskiej Akademii Fryzjerstwa. Spędziłem tam trzy miesiące, a później zaproponowano mi staż w wyżej wspomnianym salonie. Przepracowałem tam dokładnie trzy lata, zdobywając doświadczenie oraz podnosząc swoje kwalifikacje. Nie przestałem jednak inwestować w rozwój, czego wyrazem stały się moje liczne uczestnictwa w kursach i szkoleniach fryzjerskich z zakresu strzyżenia i modelowania włosów zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki temu otrzymałem wyróżnienie w konkursie Hair Style organizowanym w Gdańsku w minionym roku.

Praca zawodowa stanowi dla mnie prawdziwą pasję. Podjęcie się współdziałania z Państwa gabinetem, pozwoliłoby mi na dalsze rozszerzanie swojej wiedzy i pogłębianie zainteresowań. Nie boję się nowych wyzwań i pragnę sprostać Państwa oczekiwaniom. Liczę na to, że zaciekawiłem swoją sylwetką, co poskutkuje zorganizowaniem spotkania w cztery w oczy bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej.

Z wyrazami szacunku,

XYZ

Zdjęcia

listycv.pl © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.