Wzór listu motywacyjnego kosmetyczka

Ocena: /10

Liczba ocen:

Oceń ten artykuł:

Anna Nowak

Ul. 

Warszawa

Tel. 

email:

Sz. P. Adam Kowalski

Gabinet XYZ

Ul. 

Warszawa

Szanowni Państwo,

Chciałabym zainteresować Państwa kandydaturą mojej osoby na stanowisko kosmetyczki w zarządzanym przez Państwa salonie urody XYZ. Przeglądając liczne ogłoszenia o pracę w lokalnym serwisie internetowym, proponowana przez Państwa oferta wydała mi się nie tylko najbardziej ciekawa, ale także wiążąca się z możliwością pogłębienia mojej dotychczasowej wiedzy oraz szansą na dalszy rozwój w szeroko rozumianej branży kosmetycznej.

Za rozważeniem mojej osoby na niniejsze stanowisko przemawiać może do Państwa moje duże doświadczenie w tej dziedzinie. Przygoda z kosmetologią i wizażem rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy podjęłam decyzję o tym, aby rozpocząć kształcenie na szczeblu wyższym na kierunku kosmetyczka. Przez pięć lat studiów, zanim obroniłam tytuł magistra, sukcesywnie podnosiłam swoje kwalifikacje. W tym celu między innymi kontynuowałam praktyki w różnych gabinetach piękności. Po ukończeniu edukacji na etapie studiów licencjackich, a jeszcze przed nauką na studiach uzupełniających, udało mi się odbyć trzymiesięczny staż w ośrodku SPA. W placówce tej miałam okazję wykorzystać teorię przyswojoną w trakcie paru lat nauki i połączyć ją z praktyką.

Na chwilę obecną posiadam gruntowne doświadczenie w dziedzinie kosmetologii, czego potwierdzeniem jest nie tylko obroniony przeze mnie tytuł magistra oraz zakończony pozytywną oceną staż, ale także wiele certyfikatów zdobytych w trakcie szkoleń, z jakich miałam szansę skorzystać dzięki projektom unijnym realizowanym za pośrednictwem miejskiego Urzędu Pracy oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Odbyłam 60-godzinny kurs stylizacji paznokci oraz uczestniczyłam w konferencji na temat nowych trendów w dziedzinie makijażu ślubnego. Ponadto szkolę się na fryzjerkę, chcąc połączyć obie profesje w jedną, znacznie szerszą formę działalności.

Jestem osobą dokładną, świadomie podpisując się swoim nazwiskiem pod wykonywaną pracą. Każdy image mojego autorstwa traktuję indywidualnie, jako swego rodzaju dzieło, które jest moją wizytówką wśród potencjalnej grupy klientów. Stanowię sumiennego pracownika, który realizuje obowiązki zawodowe z prawdziwą pasją, traktując pracę nie tylko, jako źródło zarobku, ale przede wszystkim hobby. Dodatkowym walorem jest także komunikatywność, którą się odznaczam. Łatwo nawiązuję kontakty i staram się być bezproblemowa, doskonale zdając sobie sprawę z konieczności sprostania wymaganiom klientów.

Praca dla Państwa mogłaby być szansą nie tylko dla mnie, aby podszkolić swoje umiejętności i zwiększyć kwalifikacje, ale także dla Państwa, bowiem jestem przekonana, że nie byliby Państwo rozczarowani z efektów mojej pracy. By udowodnić to, jestem skłonna odbyć tydzień próbny i pokazać wszelkie swoje zdolności i walory. Liczę na szybki kontakt.

Z wyrazami szacunku,

XYZ

Zdjęcia

listycv.pl © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.