Wzór listu motywacyjnego programista

Ocena: /10

Liczba ocen:

Oceń ten artykuł:

Adam Nowak

Ul. 

Warszawa

Tel. 

e-mail:

Sz. P. Adam Kowalski

Firma XYZ

Ul. 

Warszawa

Szanowni Państwo,

Piszę w związku z ogłoszeniem o pracę dla informatyka, które znalazłem na stronie internetowej XYZ.pl. Jestem osobą zainteresowaną nawiązaniem z Państwem kontaktów zawodowych, gdyż ukończyłem studia kierunkowe w zakresie programowania oraz od lat specjalizuję się w szeroko rozumianej branży IT.

Zamiłowanie do programowania pojawiło się u mnie już w najmłodszych latach. Pierwszą styczność ze stawianiem prostych stron www miałem już w okresie szkoły średniej, kiedy to uczęszczałem na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne z przedmiotu informatyka. Tam zrozumiałem, że chcę realizować się w tej dziedzinie w swym przyszłym życiu zawodowym. W roku 2010 ukończyłem studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych na Uniwersytecie XYZ. Od tego czasu zgłębiam systematycznie Jave EEE, JPA, Maven, Spring, Quartz, Javascript, XML, JAXB oraz Webservices. Posiadam także doświadczenie w obszarach narzędzi SVN, Eclipse. Wśród wielu zadań, których się podejmowałem znajduje się także programowanie relacyjnych baz danych MS SQL oraz Oracle.

Moją domeną jest chęć podejmowania nowych wyzwań oraz ciągłe doskonalenie zdobytych umiejętności. Uważam się za osobę rzetelną, która podchodzi do swojej pracy odpowiedzialnie, dlatego też wybrałem akurat Państwa firmę. Wykazuję się w pracy indywidualnie oraz w grupie. Miałem już okazję uczestniczyć w złożonych projektach, dlatego też chętnie zdobytą wiedzę wykorzystam w działalności dla Państwa.

Liczę na to, że przedstawione przeze mnie kwalifikacje i doświadczenie spełnią Państwa oczekiwania i uda nam się porozmawiać osobiście. Załączam CV i referencje z wcześniejszych miejsc pracy a także skan dyplomów.

Z wyrazami szacunku,

XYZ

Zdjęcia

listycv.pl © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.