Wzór listu motywacyjnego przedstawiciel handlowy

Ocena: /10

Liczba ocen:

Oceń ten artykuł:

Adam Nowak

Ul. 

Warszawa

Tel. 

email:

Sz. P. Adam Kowalski

Firma XYZ

Ul. 

Warszawa

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do ogłoszenia o pracę na stanowisko „Przedstawiciel Handlowy”, na jakie natrafiłem w serwisie ogłoszeniowym XYZ.pl, pragnę przedstawić Państwu swoją kandydaturę. Aplikując na niniejszy wakat, mam nadzieję, że sprostam wszelkim stawianym przez Państwo wymaganiom i uda nam się nawiązać długotrwałą współpracę.

W kwestii życia zawodowego uważam, że najistotniejsze jest ciągłe rozwijanie swoich dotychczasowych umiejętności i bezustanne podnoszenie kwalifikacji. Cenię sobie doświadczenie, stąd też pomimo stabilnej formy zatrudnienia, jaką mogę się pochwalić na chwilę obecną, składam dokumenty do Państwa placówki, wyrażając chęć podjęcia się zupełnie nowych wyzwań. Pragnę również nadmienić, że jestem osobą dysponującą solidnym zapleczem merytorycznym, czego potwierdzeniem są konkretne pozycje wyszczególnione w moim życiorysie, jednoznacznie wskazujące na to, iż stanowię pracownika wykształconego i posiadającego na koncie kilka szkoleń i kursów.

Zdaję sobie sprawę z tego, że współczesny rynek w Polsce jest wyjątkowo wymagający ze względu na sukcesywnie rosnącą konkurencję, dlatego też jestem świadomy konieczności dalszego kształcenia się. Praca w tak prężnie rozwijającej się firmie, jak Państwa pomogłaby mi to urzeczywistnić w praktyce. Proponowany etat jest znakomitą szansą na skonfrontowanie wszelkich dotychczas nabytych umiejętności. Ponadto na ścieżce kariery staram się jasno wyznaczać cele do osiągnięcia, kierując się wysokimi aspiracjami i ambicją. Posiadam prawo jazdy od dziesięciu lat. Ze względu na doświadczenie, jakim się wyróżniam, potrafię porozumiewać się z klientami na różnorodnych płaszczyznach. Jestem osobą komunikatywną oraz otwartą i towarzyską. Znam techniki sprzedaży. Potrafię negocjować oraz wiem, jak działają skuteczne metody negocjacji.

Jeżeli moja kandydatura jest dla Państwa interesująca, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Więcej na swój temat przedstawię w trakcie osobistego spotkania. Jestem gotowy przedstawić w razie potrzeby pisemne referencje od poprzednich pracodawców.

Łącze wyrazy szacunku,

XYZ

Zdjęcia

listycv.pl © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.