Wzór listu motywacyjnego stolarz

Ocena: /10

Liczba ocen:

Oceń ten artykuł:

Adam Nowak

Ul. 

Warszawa

Tel. 

email:

Sz. P. Adam Kowalski

Firma XYZ

Ul. 

Warszawa

Szanowni Państwo,

Jeżeli poszukują Państwo osoby, która maksymalnie angażuje się w swoją pracę, podchodzi do niej z pasją oraz skrupulatnością, moja kandydatura wydaje się być odpowiednim wyborem. Znalazłem zamieszczone przez Państwa ogłoszenie o pracę w charakterze stolarza i jestem zainteresowany podjęciem proponowanych zleceń.

Jestem osobą doświadczoną, która całe swoje życie specjalizowała się w szeroko rozumianej stolarce. Od wczesnego dzieciństwa pomagałem rodzicom w prowadzeniu własnej działalności w tej samej dziedzinie. Stolarstwo to profesja wykonywana w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Na chwilę obecną przejąłem interes rodzinny po zmarłym ojcu i rozwijam biznes na wyższą skalę. Szukam zleceniodawców, dlatego też uważam, że Państwa zapotrzebowanie na solidnego pracownia jest dla mnie odpowiednim wariantem.

Mogę śmiało podkreślić, że moją domeną jest niezwykła precyzja. Wszelkie wykonywane prace staram się realizować z pełną dokładnością. Chętnie podejmę się pracy dla Państwa, przekazując swoje doświadczenie i zamiłowanie. Gwarantuje terminowość w wykonywaniu projektów oraz zapewniam kreatywność w rzeźbieniu ornamentu meblowego i jego renowacji. Dokładam wszelkich starań, co do tego, aby przestrzegać najwyższych standardów i bezpieczeństwa pracy. Dowodem tego jest szerokie grono zadowolonych Klientów.

Więcej szczegółów na temat na mój temat znajduje się w życiorysie, który także załączam w dokumentach aplikacyjnych. Chętnie spotkam się na rozmowie kwalifikacyjnej. Dostosuję się do dogodnego dla Państwa terminu.

Z poważaniem,

XYZ

Zdjęcia

listycv.pl © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.